Real Time Web Analytics

ایمیل مارکتینگ

استراتژی مهم ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ قدرتمند ترین ابزار برای تبدیل بازدیدکننده به مشتری می باشد. اگر شما بهترین سایت را هم داشته باشید ، حتی اگر سایتتان را هم برای گوگل بهینه سازی کرده باشید ، تا زمانی که ایمیل مارکتینگ نداشته باشید یعنی هیچ چیز ندارید! امروز می خواهم در این مقاله درباره استراتژی های بازاریابی ایمیلی برای شما بنویسم.
چه چیزی ایمیل مارکتینگ را بسیار موثر می سازد؟ ایمیل مارکتینگ در مقایسه با اکثر روش های بازاریابی دیگر،دارای مزایای قابل توجهی می باشد:
  • ایمیل مارکتینگ دارای سطح بالای دسترسی است: هنگامی که افراد را برای پیوستن به لیست ایمیل تان دعوت می کنید در واقع می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید.برای مثال شما یک صفحه در یکی از شبکه های اجتماعی دارید ، وقتی یک مطلبی را منتشر می کنید خیلی از افراد مطلب شما را نمی بینند و یک سری از افراد هم که مشاهده می کنند، به پست شما بی توجهی می کنند. مطمئنا همه افراد ایمیل های شما را باز نمیکنند اما معمولا تعداد افرادی که ایمیلهای شما را مشاهده می کنند خیلی بیشتر از روشهای ارتباطی دیگر است.
  • ایمیل مارکتینگ دارای ریسک حداقلی  است : با ایمیل مارکتینگ ، هزینه ها بسیار کمتر هستند. حتی اگر تاکنون در سایتتان از ایمیل مارکتینگ استفاده کردید ولی کسب و کارتان موفقیتهای بزرگ کسب نکرده باشد ، یک سیستم ایمیل مارکتینگ بسیار مقرون به صرفه می باشد. پس در نتیجه اگر به هر دلیلی نتایج مورد انتظار را از ایمیل مارکتینگ بدست نیاورید باز هم ضرر نکرده اید.
  • ایمیل مارکتینگ دارای انعطاف پذیری عالی است : بازاریابی ایمیلی تقریبا می تواند در هر زمینه کسب و کاری فعالیت داشته باشد. مهم نیست که خانه و یا لباس می فروشید یا مشاوره می دهید؛ شما می توانید تا زمانی که از استراتژی صحیح بازاریابی ایمیلی در جای مناسب استفاده کنید، به فروش زیاد دست یابید و می توانید هر چیزی که مربوط به کسب و کارتان می باشد را تبلیغ کنید! چون علاوه بر صفحات محصولتان می توانید هر صفحه ای از سایتتان را تبلیغ کنید. مثل صفحه مقالات ، ویدئوها ، پادکستها ، اینفوگرافیک ها ، اخبار سایت و …
  • ایمیل مارکتینگ مانع ناچیز حق ورود است : منظورم از این بخش چیست؟ منظورم این هستش که بازاریابی ایمیلی علاوه بر اینکه نسبت به روشهای دیگر بسیار ارزان قیمت می باشد برای یادگیری و پیاده سازی استراتژی های ایمیل مارکتینگ نیازی به تخصص خاصی ندارید و زمانیکه نحوه صحیح استراتژی های مختلف ایمیل مارکتینگ را یاد بگیرید می توانید به فروشهای عالی و نتایج فوق العاده ای دست پیدا کنید. نکته دیگر این هستش که حتی اگر در این راه اشتباه کنید زمانتان هدر نمی رود و به راحتی می توانید اشتباهاتتان را جبران کنید.

درمورد پروژه خود با ما تماس بگیرید

لطفا جهت سفارش و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. ما بهترین ها را به شما پیشنهاد میکنیم.

خدمات دیگر ما

دیگر خدمات پیشنهادی ما به شما:
ایمیل مارکتینگ
ایمیل مارکتینگ بکی از خدمات جهت رشت بازاریابی و معرفی برند شما است اما باید توجه داشته باشید که موقیت بازار و شرایط کشور نیز در نظر گرفت ما تا برند شما را برسی نکنیم به شما نمی توانیم استفاده از این مارکتینگ رو پیشنهاد کنیم.
بیشتر بدانید
بهبود رتبه گوگل
بهبود تضمنی رتبه گوگل و ثبت حرفه ای سایت شما در گوگل تا جای که در نتیجه جستجو در گوگل در رتبه اول قرار گیرید این امر در تمام کلمات کلیدی در خواست شما نیز تاثیر نیز شامل خواهد بود.
بیشتر بدانید
طراحی قالب
طراحی قالب برای شما که دوست دارید تک باشید و به صورت انحصاری از یک قالب با طراحی خاص استفاده کنند و دوست ندارند از قالب های عمومی استفاده نمایند.
بیشتر بدانید
سئو وب سایت
سئو داخلی و خارجی انواع سایت های وردپرس و جوملا و php به صورت کامل و حرفه ای به صورتی که تمام خدمات بهینه سازی سایت شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهیم داد.
بیشتر بدانید